İstanbul Sandalyeci, modern lüks toptan perakende sandalye BayKOÇ Mobilya

İSTENİLEN ADETLERDE ÖZEL ÜRETİM & ESKİ SANDALYE KUMAŞ DERİ DEĞİŞİMİ

Boru Metal Sandalye Modeli Örgülü

Siyah boyanmış boru metal iskeleti, örgülü çevresi ile güzel bir model. Berjer koltuk tarzında metal sandalye modeli istediğiniz renk seçenekleri ve adetlerde üretilmektedir.

Özel üretim yapıyoruz. Fiyatlar için lütfen bizi arayınız.
0532 691 00 95 Mesaj Yaz
Cihazınızı yan çevirin resim büyüsün!
Boru Metal Sandalye Modeli Örgülü

Kodu: 6063 - Boru Metal Sandalye Modeli Örgülü

0216 313 00 35 0532 691 00 95 Kodu-6063

Boru Metal Sandalye Modeli Örgülü

Siyah boyanmış boru metal iskeleti, örgülü çevresi ile güzel bir model. Berjer koltuk tarzında metal sandalye modeli istediğiniz renk seçenekleri ve adetlerde üretilmektedir. Metal tel sandalyeler metal iskelet ile üretilmiş sandalyelerdir. Metal Sandalye fiyatları, metal sandalye çeşitleri ve metal sandalye modelleri uygun fiyatlar ile burada size özel seçeneklerle üretilmektedir.

Notu: 4,2 Yıldız - Toplam Oy: 152

6063 - İstanbul Sandalyeci

Sizin için seçtiklerimiz

Metal Tel Sandalye Modelleri


Metal tel sandalyeler metal iskelet ile üretilmiş sandalyelerdir. Metal Sandalye fiyatları, metal sandalye çeşitleri ve metal sandalye modelleri uygun fiyatlar ile burada size özel seçeneklerle üretilmektedir.
Metal Sandalyeler, Kafes Sandalyeler, Tel Sandalyeler farklı Metal Sandalye Modelleri uygun fiyatlarla İstanbul Sandalyecide size özel seçeneklerle.

Metal Tel Sandalye Modelleri

metal sandalye modelleri tel sandalye modelleri metal tel sandalyeler sandalye imalatçısı sandalye üreticisi istanbul sandalyeci
MesajYaz