İstanbul Sandalyeci, modern lüks toptan perakende sandalye BayKOÇ Mobilya

İSTENİLEN ADETLERDE ÖZEL ÜRETİM & ESKİ SANDALYE KUMAŞ DERİ DEĞİŞİMİ

Oval C Metal Sandalye Tasarımı Lüks Deri Kaplı Sandalye

Kahverengi metali ve kahverengi derisi ile güzel tasarlanmış Oval C metal sandalye tasarımı lüks deri kaplı sandalye istenilen renk ve adetlerde üretim metal sandalye modelleri

Özel üretim yapıyoruz. Fiyatlar için lütfen bizi arayınız.
0532 691 00 95 Mesaj Yaz
Cihazınızı yan çevirin resim büyüsün!
Oval C Metal Sandalye Tasarımı Lüks Deri Kaplı Sandalye

Kodu: 12229 - Oval C Metal Sandalye Tasarımı Lüks Deri Kaplı Sandalye

0216 313 00 35 0532 691 00 95 Kodu-12229

Oval C Metal Sandalye Tasarımı Lüks Deri Kaplı Sandalye

Kahverengi metali ve kahverengi derisi ile güzel tasarlanmış Oval C metal sandalye tasarımı lüks deri kaplı sandalye istenilen renk ve adetlerde üretim metal sandalye modelleri.
Metal sandalyeler metal iskelet ile üretilmiş sandalyelerdir. Metal Sandalye fiyatları, metal sandalye çeşitleri ve metal sandalye modelleri uygun fiyatlar ile burada size özel seçeneklerle üretilmektedir.

Notu: 4,1 Yıldız - Toplam Oy: 18

12229 - İstanbul Sandalyeci

Sizin için seçtiklerimiz

Metal Tel Sandalye Modelleri


Metal tel sandalyeler metal iskelet ile üretilmiş sandalyelerdir. Metal Sandalye fiyatları, metal sandalye çeşitleri ve metal sandalye modelleri uygun fiyatlar ile burada size özel seçeneklerle üretilmektedir.
Metal Sandalyeler, Kafes Sandalyeler, Tel Sandalyeler farklı Metal Sandalye Modelleri uygun fiyatlarla İstanbul Sandalyecide size özel seçeneklerle.

Metal Tel Sandalye Modelleri

metal sandalye modelleri metal sandalye modelleri metal sandalyeler sandalye imalatçısı sandalye üreticisi istanbul sandalyeci metal luxury dining chairs luxury metal mesh chair metal dining room chairs kahverengi metal sandalye
MesajYaz