İstanbul Sandalyeci, modern lüks toptan perakende sandalye BayKOÇ Mobilya

İSTENİLEN ADETLERDE ÖZEL ÜRETİM & ESKİ SANDALYE KUMAŞ DERİ DEĞİŞİMİ

Sarı Metal Bar Sandalyesi Modern Lüks Yüksek Sandalye Modelleri

Sarı metal bar sandalyesi modern lüks yüksek sandalye modelleri özel imalat istenilen adetlerde yüksek bar sandalyesi modelleri Amerikan mutfak yüksek sandalye modelleri özel ölçü yüksek sandalye modelleri

Özel üretim yapıyoruz. Fiyatlar için lütfen bizi arayınız.
0532 691 00 95 Mesaj Yaz
Cihazınızı yan çevirin resim büyüsün!
Sarı Metal Bar Sandalyesi Modern Lüks Yüksek Sandalye Modelleri

Kodu: 12221 - Sarı Metal Bar Sandalyesi Modern Lüks Yüksek Sandalye Modelleri

0216 313 00 35 0532 691 00 95 Kodu-12221

Sarı Metal Bar Sandalyesi Modern Lüks Yüksek Sandalye Modelleri

Sarı metal bar sandalyesi modern lüks yüksek sandalye modelleri özel imalat istenilen adetlerde yüksek bar sandalyesi modelleri Amerikan mutfak yüksek sandalye modelleri özel ölçü yüksek sandalye modelleri.
Yüksek ayaklı, uzun boylu bar sandalyeleri olarak bilinen yüksek sandalye modelleri burada birbirinden güzel tasarımlarla sizleri bekliyor. İstanbul Sandalyeci ile bar sandalyeleri istediğiniz adet ve renklerde üretiliyor.

Notu: 5,0 Yıldız - Toplam Oy: 2

12221 - İstanbul Sandalyeci

Sizin için seçtiklerimiz

Bar Sandalyeleri Yüksek Uzun Sandalyeler

Modern Çağdaş Yüksek Sandalye Tabure modelleri Bar ve Amerikan Mutfaklarda daha çok kullanılan popüler sandalye modellerindendir.

Moda tutkunuzsa, bu sandalyeler sizin için. Barlarda, Amerikan Mutfaklarda vb. yerlerde tezgah yüksekliğinde tasarlanmış yüksek oturumlu sandalyelerdir. Bu sandalyeler ile farklı bir oturum deneyimi yaşayacaksınız.
Beğendiğiniz tüm modeller istediğiniz renklerde ve adetlerde size özel üretilmektedir.

Bar Sandalyeleri Yüksek Uzun Sandalyeler

bar sandalyeleri yüksek sırtlı sandalyeler uzun sandalye modelleri uzun boylu sandalye modelleri yüksek boylu sandalyeler yüksek oturumlu sandalye modelleri yüksek uzun sandalye modelleri yüksek ayaklı uzun sandalye metal bar sandalyesi modelleri altın renkli metal bar sandalyesi lüks sarı metal bar sandalyesi krom metal bar sandalyesi modelleri
MesajYaz